O nás

Vítáme Vás na našich nových webových stránkách společnosti NEPON, s.r.o., se sídlem v Nemochovicích, okres Vyškov. Zabýváme se výrobou a prodejem ponožek a punčochového zboží. Ponožky vyrábíme od roku 1993. Navázali jsme na úspěšné textilní podnikatele rodiny Von dem Bruchovy z Podomí a za dobu víc jak 28 roků jsme výrobu značně rozšířili. Dnes nabízíme bohatý sortiment ponožek, podkolenek a sportovního ponožkového zboží.

Některé vyráběné a nabízené zboží si můžete prohlédnout v našem internetovém obchodě. Jsou zde uvedeny maloobchodní ceny, za které je možné zboží zakoupit v podnikové prodejně Neponka ve Vyškově, nebo je obdržet poštou na dobírku. Pro velkoodběratele a zákazníky z řad obchodníků máme připravený jiný ceník, který Vám na požádání zašleme.

Nabídka námi vyráběných ponožek je rozšířena o silonové punčochové zboží převážně české firmy DARREN a dětských punčochových kalhot od české firmy DOTEX Valašské Meziříčí. Nabídku máme rozšířenou o jiné výrobce, se kterými spolupracujeme a prodáváme jejich zboží za jejich velkoobchodní ceny.

V současné době je možný nákup celého sortimentu v Nemochovicích, kde je nutné si osobní odběr předem dojednat. Dále zboží posíláme poštou na dobírku a denně jezdí náš zástupce a dodává ponožky našim stálým odběratelům přímo z auta.

V případě Vašeho zájmu volejte, mailujte a pište.

Společně najdeme cestu k Vaší spokojenosti.

Zaměstnanci společnosti NEPON, s. r. o.